Szkoła Podstawowa nr 7
im. Leona Kruczkowskiego w Olsztynie

Niepodległość

Dzwonki

  1. 7:30 – 8:15
  2. 8:20 – 9:05
  3. 9:15 – 10:00
  4. 10:10 – 10:55
  5. 11:05 – 11:50
  6. 12:05 – 12:50
  7. 13:05 – 13:50
  8. 14:00 – 14:45
  9. 14:50 – 15:35
  10. 15:40 – 16:25
SZKOŁA PRZYJAZNA OSOBOM NIEWIDOMYM
stat4u

Aktualności żeglarskie

WOPR i IV ż

- 21 czerwca 2018 -

WOP


MIEJSCE klasa IV 29 maja 2018 1 2 SUMA zdarzenie
1 Dudek Maciej 1 1 2
2 Wojczulanis Kacper 2 2 4
3 Marcin SP 18 4 3 7
4 Marta SP 18 3 4 7
5 Wrońska Aleksandra 5 6 11
6 Jula K SP 18 8 5 13
7  Zybert Aleksandra 9 7 16
8 Berbecka Nikola 6 10 16
9 Czułowski Mateusz 12 8 20
10 Paulina SP 18 10 12 22
11 Aneta Sp 18 14 11 25
12 Miłosz SP 18 17 9 26
13 Jędrzej Sp 18 7 19 26
14  Targońska Maja 18 14 32
15 Zosia SP 18 20 15 35
16 Kroczek Szymon 19 16 35
17 Pola Sp 18 13 23 36
18 Ala SP 18 24 13 37
19 Wysocka Karolina 15 24 39
20 Wąsikowski Kuba 23 18 41
21 Flis Hubert 25 17 42
22 Wojewoda Ania 22 22 44
23 Perzyński Piotr 27 20 47
24 Kozłowski Mateusz 11 38 49 DNF
25 Wojtek SP 18 21 29 50
26 Jarmulska Natalia 26 25 51
27 Zuzia SP 18 16 38 54 DNF
28 Kowalska Anna 29 26 55
29  Jaśkowska Hanna 28 27 55
30 Lena SP18 38 21 59 DNF
31 Antek ? Sp 18 32 28 60 DNF
32 SP 18 38 38 76
33 SP 18 38 38 76
34 Sp 18 38 38 76
35 Sp18 38 38 76
36 Sp18 38 38 76
37 Sp18 38 38 76

MIEJSCE klasa V 28 maja 2018  1 2 SUMA zdarzenie
1 Wajzer Wiktor 4 1 5
2 Godlewska Dominika 3 6 9
3 Liszkiewicz Liwia 8 2 10
4 Kwiatkowski Leon SP18 5 5 10
5 Smolicz Pola 2 9 11
6 Targoński Michał 10 4 14
7 Rachut Mateusz SP 18 7 13 20
8 Grudzień Michał 14 8 22
9 Wydra Amelia 16 7 23
10 Kiełbik Antonina 13 10 23
11 Pietrzak Wojciech SP18 12 12 24
12 Puzowski Maciej SP 18 11 14 25
13 Kozłowska Natalia SP 18 9 16 25
14 Miałkowski Wiktor 6 20 26
15 Kwasny Wojciech 19 11 30
16 Tyborowski Leon 15 22 37
17 Babicki Adam 24 15 39
18 Kowalska Agata 20 21 41
19 Orzoł Oliwia SP 18 27 18 45
20 Domaradzka Gabriela 22 23 45
21 Napora Antoni 29 17 46
22 Sobieszczańska Maria SP 18 23 24 47
23 Dabrowski Tymon 18 30 48
24 Pędziwiatr Maciej 30 19 49
25 Rybicki Maksymilian 1 48 49 DSQ
26 Foks Anika SP 18 25 27 52
27 Nelke Marta SP18 21 32 53
28 Cherek Maja SP 18 28 26 54
29 Garbowska Wiktoria 17 48 65 DNF
30 Śledziewski Mateusz SP 18 24 48 72 DNF
31 Piotrowski Stanisław 48 29 77 DNF
32 Pruchnicki Bartek SP 18 48 31 79 DNF
33 Kowalska Nelly SP 18 48 33 81 DNF
34 Kukielski Paweł SP 18 48 34 82 DNF
35 Zawadzka Kinga SP 18 48 35 83 DNF
36 Mądry Kuba 48 48 96 DNF

Gratulujemy 🙂

odrzucono najsłabszy wyścig!

MIEJSCE nazwisko i imię 1 2 3 SUMA
1 Dudek Maciej 0 1 1 2
2 Wrońska Aleksandra 1 0 2 3
3  Zybert Aleksandra 0 2 3 5
4 Kozłowski Mateusz 3 5 0 8
5 Czułowski Mateusz 5 0 4 9
6 Berbecka Nikola 8 3 0 11
7 Wysocka Karolina 9 0 5 14
8 Babicka Aleksandra 0 8 6 14
9 Jarmulska Natalia 7 0 7 14
10  Targońska Maja 10 6 0 16
11 Januszewicz Mateusz 12 9 0 21
12 Wąsikowski Kuba 11 11 0 22
13 Kroczek Szymon 6 16 0 22
14 Perzyński Piotr 13 10 0 23
15 Flis Hubert 16 12 0 28
16 Kowalska Anna 16 13 0 29
17 Walkiewicz Patryk 15 14 0 29
18  Jaśkowska Hanna 14 15 0 29

Regaty wiosna 2018 KLASA V

- 1 maja 2018 -

KLASA V

MIEJSCE GRUPA A 1 2 SUMA
1 Tosia 3 2 5
2  Liwia Liszkiewicz 2 3 5
3 Maks Rybicki 1 5 6
4 Amelia Wydra 4 4 8
5 Dominika Godlewska 8 1 9
6 Wiktor Miałkowski 5 6 11
7 Wojtek Kwaśny 6 7 13
8 Maciek Pędziwiatr 7 8 15

Regaty wiosna 2018 KLASA IV

- 1 maja 2018 -

KLASA IV

MIEJSCE GRUPA A 1 2 3 SUMA
1 Dudek Maciej 1 1 3 5
2  Zybert Aleksandra 2 3 1 6
3 Wrońska Aleksandra 3 2 2 7
4 Kozłowski Mateusz 4 5 5 14
5 Wojczulanis Kacper 7 4 4 15
6 Wojewoda Anna 5 6 6 17
7 Berbecka Nikola 6 7 7 20
MIEJSCE GRUPA B 1 2 SUMA
1  Targońska Maja 1 1 2
2 Jarmulska Natalia 4 2 6
3  Jaśkowska Hanna 3 3 6
4 Wysocka Karolina 2 4 6
5 Babicka Aleksandra 7 5 12
6 Kowalska Anna 5 7 12
6 Kindler Amelia 5 7 12
7 Molenda Zofia 8 6 14
8 Perzyński Piotr 9 8 17
9 Walkiewicz Patryk 10 8 18

Integracja na kręgielni.

- 23 kwietnia 2018 -

Piątek 13.04 wcale nie był dla nas pechowy  tylko szczęśliwy.

czytaj więcej

Dzień kobiet w 5ż.

- 17 marca 2018 -

8.03 chłopcy przygotowali dziewczynom z klasy wiele atrakcji.

czytaj więcej


Ola Z. i Kacper W. z 4ż oraz Liwia L., Tosia K. i Maks R. z 5ż przez dwa tygodnie doskonalą swoje umiejętności na wodach Malty.


Na czwartkowym apelu podsumowującym Tydzień Języka Polskiego zamieniliśmy się  w bohaterów baśni braci Grimm pt. „Czerwony  Kapturek”.

czytaj więcej

Klasy żeglarskie – 2017/2018

- 20 lutego 2018 -

 


Żeglarsko zapraszamy na zebranie związane z klasami żeglarskimi

13 lutego (wtorek), godz. 17:00 w szkolnej stołówce.

W programie między innymi:

  1. co to są klasy żeglarskie i o co w tym chodzi
  2. zasady naboru
  3. informacje o regulaminie
  4. informacje o teście sprawności oraz terminach

Miło będzie się z Państwem spotkać!

zapraszamy

Anna Jabłońska i Andrzej Bartkiewicz

Lubimy się integrować.

- 9 grudnia 2017 -

Żeby lepiej współdziałać w grupie oraz popracować nad koncentracją udaliśmy się na warsztaty do Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie .

czytaj więcej


W piątek przed świętami klasa żeglarska obchodziła wigilię klasową.

czytaj więcej

Chłopcy świętują.

- 3 września 2017 -

Dzień Chłopaka w klasie 5ż zaczął się od zabaw i konkursów, które przygotowały dziewczyny.

czytaj więcej


Pod koniec czerwca odbyły się  I Regaty o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 7 w Olsztynie, w których uczestniczyli wszyscy uczniowie naszej klasy .

czytaj więcej