Szkoła Podstawowa nr 7
im. Leona Kruczkowskiego w Olsztynie

Niepodległość

Dzwonki

  1. 7:30 – 8:15
  2. 8:20 – 9:05
  3. 9:15 – 10:00
  4. 10:10 – 10:55
  5. 11:05 – 11:50
  6. 12:05 – 12:50
  7. 13:05 – 13:50
  8. 14:00 – 14:45
  9. 14:50 – 15:35
  10. 15:40 – 16:25
SZKOŁA PRZYJAZNA OSOBOM NIEWIDOMYM
stat4u

Sukcesy żeglarskie uczniów naszej szkoły w roku szkolnym 2018/2019

Dodano 21 maja,2019 przez Adam Jankowski
Liczba wyświetleń: 14

Antonina Kicłbik – kl. VI ż, za udział oraz zajęcia 10 miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów
Młodszych w kl. Ice Opti., za udział oraz zajęcie 16 miejsca w Regatach o Puchar Burmistrza
Mrągowa w kl. L’EQUIE, za udział oraz zajecie 16 miejsca w Regatach Polskiego Związku
Żeglarskiego w Krynicy Morskiej w kl. L’EQUIPE.

 

Liwia Liszkiewicz – kl. VI ż, za udział oraz zajęcie 3 miejsca (Brązowy medal) na Mistrzostwach
Świata w kl. Ice Opti, za zajęcie 4 miejsca w Mistrzostwach Europy w kl. Ice Opti, za udział i zajęcie
20 miejsca w regatach Otwarcia sezonu w Charzykowy w kl. Optimist, za udział i zajęcie 8 miejsca w
kategorii dziewcząt w Regatach o Puchar KS Zatoka Puck w kl. Optimist.

 

Tomasz Pakulski – kl. VI ż, za udział i zajęcie 7 miejsca w regatach Otwarcia sezonu w Charzykowy
w kl. Optimist , za udział i zajęcie 82/260 miejsca w Regatach o Puchar KS Zatoka Puck w kl.
Optimist.

 

Mateusz Kozłowski – kl. V ż, za udział i zajęcie 36/260 miejsca w Regatach o Puchar KS Zatoka
Puck w kl. Optimist.

Dominika Godlewska – kl. VI ż, za udział i zajęcie 16 miejsca w regatach Otwarcia sezonu w
Charzykowy w kl. Optimist , za udział i zajęcie 15 miejsca w kategorii dziewcząt w Regatach o
Puchar KS Zatoka Puck w kl. Optimist.

 

Daria Pedowska – kl. V ż, za udział i zajęcie 22 miejsca w regatach Otwarcia sezonu w Charzykowy
w kl. Otimist, za udział i zajęcie 18 miejsca w kategorii dziewcząt w Regatach o Puchar KS Zatoka
Puck w kl. Optimist.

 

Aleksandra Wrońska – kl. V ż, za udział i zajecie 26 miejsca w konkurencji dziewcząt w Regatach o
Puchar KS Zatoka Puck w kl. Optimist.

 

Wydra Amelia – kl. VI ż, za udział i zajecie 24 w regatach Otwarcia sezonu w Charzykowy w kl.
Optimist. za udział i zajęcie 30 miejsca w kategorii dziewcząt w Regatach o Puchar KS Zatoka Puck
w kl. Optimist.

 

Rybicki Maksymilian – kl. kl. VI ż, za udział oraz zajęcie 11 miejsca w Regatach o Puchar

Burmistrza Mrągowa w kl. L’EQUIPE., za udział oraz zajęcie 13 miejsca w Regatach Polskiego
Związku Żeglarskiego w Krynicy Morskiej w kl. L’EQUIPE.

Wojciech Kwaśny – kl. VI ż, za udział oraz zajęcie 10 miejsca w Regatach o Puchar Burmistrza
Mrągowa w kl. L’EQUIPE, za udział oraz zajecie 11 miejsca w Regatach Polskiego Związku
Żeglarskiego w Krynicy Morskiej w kl. L’EQUIPE.