9. 15:25 - 16.10

Nasze działania

Mam talent

Mam Talent na stałe wpisał się w kalendarz imprez organizowanych przez Samorząd Uczniowski w SP 7. W tym roku udział wzięło 42 uczestników z  klas I – VI. Tradycyjnie konkurs talentów wspiera Rada Rodziców, która w tym roku ufundowała puchary dla uczniów, którzy zajęli miejsca I – III oraz pamiątkowe medale z logo Mam Talent dla każdego uczestnika.

mam_talent

Świąteczne paczki

Z okazji Świat Bożego Narodzenia zakupiliśmy piętnaście „słodkich paczek”, które zostały przekazane uczniom naszej szkoły. Mamy nadzieję, że dzięki temu ich święta były radosne.

paczki

Cukierkowe Mikołajki

Mikołaj, który pojawił się w naszej szkole wszystkich uczniów częstował cukierkami, które zakupiła Rada Rodziców. Dziękujemy, były smaczne!

mikolajki

Podziękowania dla nauczycieli

Z okazji Dnia nauczyciela zakupiliśmy kwiaty dla nauczycieli naszych dzieci. Dziękujemy im za wysiłek włożony w nauczanie i wychowanie naszych pociech, życząc dalszych sukcesów w życiu zawodowym, jak i osobistym.

den

Wycieczka klasowa

Pozytywnie zaopiniowaliśmy dofinansowanie do wyjazdu  uczennicy na wycieczkę klasową. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc, a dziecku dać radość pobytu z klasą i zwiedzenia nowych miejsc.

wyc_klasowa

Ślubowanie klas I

Z okazji uroczystości ślubowania uczniów klas I w październiku 2014r. Rada Rodziców przekazała na rzecz najmłodszych kwotę 600 zł.

Pieniądze zostały przekazane na zakup pomocy naukowych – zestawów zegarów do nauki odczytywania czasu.

Koncerty muzyczne w klasach I-III

We wrześniu, październiku i listopadzie 2014r. uczniowie klas I-III uczestniczyli w koncertach muzycznych, które zostały sfinansowane przez Radę Rodziców. Mamy nadzieję, iż obcowanie z muzyka pozytywnie wpłynie na ich rozwój.

koncerty