Szkoła Podstawowa nr 7
im. Leona Kruczkowskiego w Olsztynie

Dzwonki

  1. 7:30 – 8:15
  2. 8:20 – 9:05
  3. 9:15 – 10:00
  4. 10:10 – 10:55
  5. 11:05 – 11:50
  6. 12:05 – 12:50
  7. 13:05 – 13:50
  8. 14:00 – 14:45
  9. 14:50 – 15:35
  10. 15:40 – 16:25
SZKOŁA PRZYJAZNA OSOBOM NIEWIDOMYM
stat4u

Rada rodziców

Rada Rodziców reprezentuje ogół rodziców uczniów. W każdym roku szkolnym, na pierwszym zebraniu rodziców, przeprowadza się wybory do Rady rodziców.

RADA RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2016/ 2017:

Beata Witkowska- Pieniak – przewodniczący

Barbara Włodarska – Azarewicz – sekretarz

Monika Korwek – skarbnik

Fundusze Rady Rodziców pochodzą z dobrowolnych składek rodziców – na rok 2016/2017 przyjęto kwotę 50 zł.

Pieniądze można wpłacać na konto Rady Rodziców:
46 8857 0002 4016 0808 7841 0001

We wszystkich placówkach Warmińskiego Banku Spółdzielczego mogą Państwo dokonywać wpłat bez prowizji.

Najbliższa placówka: Filia nr 4 przy ul. Jeziornej 1.

Rady oddziałowe

KLASAPRZEDSTAWICIELE RAD ODDZIAŁOWYCH
I APaweł Rodziewicz, Joanna Karaś, Ryszard Kołodziejczyk
I BBeata Giak, Aleksandra Cieślukowska, Ewa Jarmuszewicz
II ABarbara Włodarska - Azarewicz, Anna Zielińska – Turek, Agnieszka Wiśniewska
II BAlicja Kindler, Urszula Pobozy, Małgorzata Martul
II CJoanna Wiśniewska, Alicja Sierzputowska, Szustka Emilia
II DGrzegorz Górski, Alicja Kowalska - Konopka, Tomasz Szymański
II EMirosław Krauze, Marek Trzeszczkowski, Marta Grabrczyk
III AMarlena Stankiewicz, Jolanta Rakiel - Sugier, Iwona Stasiuk
III BIwona Bukowska, Olimpia Bieńkowska, Joanna Sosnowska
III CMarta Wołodkowicz, Anna Kowalczyk, Paweł Romaniuk
III DBeata Giak, Joanna Bieńkowska - Kolarz, Magdalena Gozdan
IV AJoanna Bagińska, Cezary Ścisło, Beata Szorc
IV BBogna Bieńkowska, Krzysztof Rejchert, Marzena Centkowska
IV CBożena Garbowska, Beata Pieniak, Robert Babicki
V ATomasz Gotowski, Edyta Lempaszek, Katarzyna Jabłońska
V BBartosz Spirydowicz, Grażyna Kłoszewska, Anna Kozicka
V CKrystyna Stachowska, Ewa Ulanowska, Anna Wojciechowska
VI AKrystyna Palczyńska, Monika Korwek, Roksana Borko
VI BMałgorzata Wiktorowicz, Agnieszka Kobus, Kornelia Kosmalska
VI CKrystyna Jabłońska, Natalia Korkuć, Agnieszka Wiśniewska