Szkoła Podstawowa nr 7
im. Leona Kruczkowskiego w Olsztynie

Dzwonki

1. 08:00 - 08:45
2. 08:55 - 09:40
3. 09:50 - 10:35
4. 10:45 - 11:30
5. 11:45 - 12:30
6. 12:45 - 13:30
7. 13:40 - 14:25
8. 14:35 - 15:20
9. 15:25 - 16.10

stat4u

Rada rodziców

Rada Rodziców reprezentuje ogół rodziców uczniów. W każdym roku szkolnym, na pierwszym zebraniu rodziców, przeprowadza się wybory do Rady rodziców.

RADA RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2016/ 2017:

Beata Witkowska- Pieniak – przewodniczący

Barbara Włodarska – Azarewicz – sekretarz

Monika Korwek – skarbnik

Fundusze Rady Rodziców pochodzą z dobrowolnych składek rodziców – na rok 2016/2017 przyjęto kwotę 50 zł.

Pieniądze można wpłacać na konto Rady Rodziców:
46 8857 0002 4016 0808 7841 0001

We wszystkich placówkach Warmińskiego Banku Spółdzielczego mogą Państwo dokonywać wpłat bez prowizji.

Najbliższa placówka: Filia nr 4 przy ul. Jeziornej 1.

Rady oddziałowe

KLASAPRZEDSTAWICIELE RAD ODDZIAŁOWYCH
I APaweł Rodziewicz, Joanna Karaś, Ryszard Kołodziejczyk
I BBeata Giak, Aleksandra Cieślukowska, Ewa Jarmuszewicz
II ABarbara Włodarska - Azarewicz, Anna Zielińska – Turek, Agnieszka Wiśniewska
II BAlicja Kindler, Urszula Pobozy, Małgorzata Martul
II CJoanna Wiśniewska, Alicja Sierzputowska, Szustka Emilia
II DGrzegorz Górski, Alicja Kowalska - Konopka, Tomasz Szymański
II EMirosław Krauze, Marek Trzeszczkowski, Marta Grabrczyk
III AMarlena Stankiewicz, Jolanta Rakiel - Sugier, Iwona Stasiuk
III BIwona Bukowska, Olimpia Bieńkowska, Joanna Sosnowska
III CMarta Wołodkowicz, Anna Kowalczyk, Paweł Romaniuk
III DBeata Giak, Joanna Bieńkowska - Kolarz, Magdalena Gozdan
IV AJoanna Bagińska, Cezary Ścisło, Beata Szorc
IV BBogna Bieńkowska, Krzysztof Rejchert, Marzena Centkowska
IV CBożena Garbowska, Beata Pieniak, Robert Babicki
V ATomasz Gotowski, Edyta Lempaszek, Katarzyna Jabłońska
V BBartosz Spirydowicz, Grażyna Kłoszewska, Anna Kozicka
V CKrystyna Stachowska, Ewa Ulanowska, Anna Wojciechowska
VI AKrystyna Palczyńska, Monika Korwek, Roksana Borko
VI BMałgorzata Wiktorowicz, Agnieszka Kobus, Kornelia Kosmalska
VI CKrystyna Jabłońska, Natalia Korkuć, Agnieszka Wiśniewska