Szkoła Podstawowa nr 7
im. Leona Kruczkowskiego w Olsztynie

Osiągnięcia 2014/2015

<– powrót

rok szkolny 2014/2015

klasy 1 – 3

Imię i nazwisko (klasa) Opis przedsięwzięcia, konkursu, olimpiady Uzyskane miejsca Data Osoba przygotowująca
Maksymilian Kolendo IIIC Konkurs Plastyczny pt.,,Kiedy będę już dorosła/dorosły…”
Organizator – UWM Olsztyn
Wyróżnienie 24.09.2014 Małgorzata Andrzejewska
Nina Gorajczyk IIB
Zuzanna Nasiadka IIIA
,,Jesienne igraszki” SP 10 Olsztyn III miejsce
Wyróżnienie
02.10-17.10.2014 Dorota Ankiewicz
Karolina Karczewska
Aisha Ndiaye IIIC ,,Czy znasz swoje prawa?” SP 3 Olsztyn III miejsce 27.10-20.11.2014 Dorota Dąbrowska
Anna Fiedorowicz IIB
Lidia Gołaś IIB
Nina Gorajczyk IIB
Agnieszka Seweryn IIB
Iga Rychlewska ID
,,Moja kraina czekolady” SP 30 Olsztyn I miejsce
II miejsce
Wyróżnienie
Wyróżnienie
Wyróżnienie
10.11-30.11.2014 Dorota Ankiewicz
Jga Pietrukaniec IIIC
Jakub Molenda IIIC
Natalia Rezmerowska IIIC
Konkurs Plastyczny „Las warmiński”
org. Pałac Młodzieży
Wyróżnienia 30.11.2014 Dorota Dąbrowska
Tomasz Śmiarowski IIIB
Katarzyna Krupa IA
,,Śniła mi się choinka” Społeczny Zespół Przedszkolno- Szkolny 101 Olsztyn Wyróżnienie
Wyróżnienie
20.11-05.12.2014 Dorota Ankiewicz
Karolina Karczewska

klasy 4 – 6

Imię i nazwisko (klasa) Opis przedsięwzięcia, konkursu, olimpiady Uzyskane miejsca Data Osoba przygotowująca
Weronika Wódkiewicz VIc
Aleksandra Głowacka Vb
Konkurs Plastyczny pt.,,Kiedy będę już dorosła/dorosły…..”

Organizator – UWM Olsztyn

Wyróżnienia 24.09.2014 Małgorzata Andrzejewska
Barcikowski Igor IVb Mistrzostw Olsztyna w indywidualnych biegach przełajowych IV miejsce 09. 2014 Karol Mazuro
Maria Wieduszat VIa
Izabela Żukowska VIc
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Zaczarowane zakątki Olsztyna”
Organizator – Gimnazjum Nr 11 w Olsztynie
III miejsce
Wyróżnienie
17.10. 2014 Małgorzata Andrzejewska
Aleksandra Głowacka Vb Mistrzostwa Olsztyna w Indywidualnych Biegach Przełajowych III miejsce 10. 2014 Marzena Żukowska
Marcin Niebrzydowski VIa Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego Zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego konkursu z matematyki 4 .11. 2014 Ewa Lasota
Marcin Niebrzydowski VIa
Martyna Lis-Kujawska Vb
Konkurs Kuratoryjny z języka angielskiego dla szkół podstawowych
Kuratorium Oświaty Olsztyn
Przeszli do etapu wojewódzkiego 7.11.2014 Joanna Brzezińska
Wioletta Czerwińska
Izabela Żukowska VIc
Maja Przastek VIa
Zuzanna Szukuć VIa
Katarzyna Osowska VIa
Anna Świątek VIa
Aleksandra Rojek VIa
Aleksandra Rogala VIb
Patrycja Oczkoś VIb
Monika Hajdukiewicz VIa
Mistrzostwa Olsztyna w „4” Siatkarskich Dziewcząt III miejsce 10. 2014 Marzena Żukowska
Jagoda Czochara IVc
Alicja Żukowska IVc
Aleksandra Głowacka Vb
Hanna Dudek Vb
Iwona Fedczak Va
Alicja Fiedorowicz Va
Milena Wiącek Va
Weronika Hryniewicka Va
Mistrzostwa Olsztyna w „3” Siatkarskich Dziewcząt II miejsce 11. 2014 Marzena Żukowska
Wiktoria Leyk VIc
Dominik Wojciechowski Va
Konkurs Historyczny-kuratoryjny, eliminacje szkolne zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego 26.11.2014 Barbara Izdebska
Magdalena Nikołajuk Va „Spotkania z Poezją Warmińską”-XII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
Szkoła Podstawowa w Jonkowie
III miejsce 29.11.2014 Ewa Olender
Anna Bieńkowska Va
Milena Wiącek Va
Alicja Fedorowicz Va
Zuzanna Deszczyńska VIb
IV Powiatowy Konkurs Twórczości Plastycznej ,,Nasz las”

Organizator – Nadleśnictwo Olsztyn, Pałac Młodzieży w Olsztynie

Wyróżnienia 30.11.2014 Małgorzata Andrzejewska
Jagoda Czochara IVc
Alicja Żukowska IVc
Aleksandra Głowacka Vb
Hanna Dudek Vb
Iwona Fedczak Va
Alicja Fiedorowicz Va
Milena Wiącek Va
Weronika Hryniewicka Va
Mistrzostwa Rejonu w „3” Siatkarskich Dziewcząt III miejsce 12. 2014 Marzena Żukowska
Jagoda Czochara IVc Mistrzostwa Olsztyna w „1” siatkarskich dziewcząt I miejsce 12. 2014 Marzena Żukowska
Aleksandra Głowacka Vb Mistrzostwa Olsztyna w „1” siatkarskich dziewcząt II miejsce 12. 2014 Marzena Żukowska
Alicja Żukowska IVc Mistrzostwa Olsztyna w „1” siatkarskich dziewcząt III miejsce 12. 2014 Marzena Żukowska
Jagoda Czochara IVc
Alicja Żukowska IVc
Aleksandra Głowacka Vb
Julia Bielska IVb
Mistrzostwa Olsztyna w „1” siatkarskich dziewcząt Puchar dla Najlepszej Szkoły Turnieju 12. 2014 Marzena Żukowska
Jagoda Czochara IVc
Alicja Żukowska IVc
Aleksandra Głowacka Vb
Julia Bielska IVb
Martyna Patejko IVa
Klaudia Kucińska IVc
Kinga Jabłońska IVc
Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Mistrzostwo Olsztyna Adrenaline 2014 III miejsce 12. 2014 Marzena Żukowska
Izbela Żukowska VIc
Maja Przastek VIa
Zuzanna Szukuć VIa
Katarzyna Osowska VIa
Anna Świątek VIa
Aleksandra Rojek VIa
Patrycja Oczkoś VIb
Alicja Fiedorowicz Va
Maria Lewa Va
Hanna Dudek Vb
Aleksandra Głowacka Vb
Mistrzostwa Olsztyna w Piłce Ręcznej Dziewcząt II miejsce 12. 2014 Marzena Żukowska