Szkoła Podstawowa nr 7
im. Leona Kruczkowskiego w Olsztynie

Niepodległość

Dzwonki

  1. 7:30 – 8:15
  2. 8:20 – 9:05
  3. 9:15 – 10:00
  4. 10:10 – 10:55
  5. 11:05 – 11:50
  6. 12:05 – 12:50
  7. 13:05 – 13:50
  8. 14:00 – 14:45
  9. 14:50 – 15:35
  10. 15:40 – 16:25
SZKOŁA PRZYJAZNA OSOBOM NIEWIDOMYM
stat4u

Nauczyciele

ROK SZKOLNY 2018/2019

Imię i nazwiskoNauczany przedmiotWych.
Ambroziak Izabelareligia / wychowanie do życia w rodzinie
Andrzejewska Małgorzataplastyka / muzyka
Andrzejuk Jolantamatematyka / informatykaVIII a
Ankiewicz Dorotaświetlica
Babińska Izabelapsycholog
Bartczak Alicjaedukacja wczesnoszkolna III a
Bartkiewicz Andrzejwychowanie fizyczne / doradztwo zawodoweV ż
Bartnikowska Joannajęzyk niemiecki
Brzezińska Joannajęzyk angielskiIV b
Chodarewicz Katarzynajęzyk angielski
Czerwińska Wioletta język angielski VII a
Czudek Piotrterapia pedagogiczna, nauczyciel współorganizujący
Dąbrowska Dorotaedukacja wczesnoszkolna Ii d
Dera Małgorzatabiologia / chemia
Dębowska Wiolettajęzyk angielski
Dziczek Agnieszkaplastyka / muzyka / etykaV a
Durzyński Tomaszmatematyka
Glazer Edytanauczyciel współorganizujący
Grzemska Annawychowanie fizyczne / świetlica
Grudzień Agnieszkaświetlica
Gwiazda Dianahistoria / wos / etyka
Izdebska BarbarahistoriaVII b
Jaskulski Rafałżeglarstwo
Kajda Agnieszkanauczyciel współorganizujący
Kałuzińska Barbarapedagog
Kierońska Jolantaedukacja wczesnoszkolnaI b
Korendo - Połoczańska Mariapedagog
Korjat Alicjanauczyciel współorganizujący
Kowalczyk Justynaświetlica
Krakowiak Justynabiblioteka
Kreczman - Mucha Agnieszkaedukacja wczesnoszkolnaIII b
Krom Katarzynajęzyk angielski
Krzykwa Karolinaświetlica
Leleń Małgorzatajęzyk polski
Lotarska-Furgał Elżbietaedukacja wczesnoszkolna II b
Łopieńska-Andrejczyk Iwonaedukacja wczesnoszkolnaII c
Mazuro Karolwychowanie fizyczne / żeglarstwoVIII b
Nalewajek Mariuszżeglarstwo
Naworska Małgorzatanauczyciel współorganizujący
Olender Ewajęzyk polskiIV a
Osiecka Małgorzataświetlica
Pajdak Justynaświetlica
Procyk Kamilaedukacja wczesnoszkolnaI c
Rejzner Judytaświetlica
Rockaja Karolinanauczyciel współorganizujący
Rybicki Łukaszinformatyka
Rydel Sabinamatematyka / fizykaV b
Sawicka Annaterapia pedagogiczna
Skibińska Marzenawychowanie fizyczne / edukacja dla bezpieczeństwaVI b
Skuratko Arturżeglarstwo
Stepanik Annajęzyk polskiVII c
Szlaza Sylwiareligia
Szymańska Kingalogopeda
Tomczak Karolreligia
Wasilewska Izabelaprzyroda / geografiaVI ż
Wencel Katarzynaedukacja wczesnoszkolnaIII c
Wódkiewicz IzabelamatematykaVI a
Zaborska Łucjatechnika
Zabuska Dorotaterapia pedagogiczna
Zacharowska – Puszkar Małgorzataedukacja wczesnoszkolnaI a
Zawadzka Anetarewalidacja
Zielińska Katarzynajęzyk polskiV c
Zimmermann Beataedukacja wczesnoszkolna II a
Żukowska Marzenawychowanie fizyczne VI c