Szkoła Podstawowa nr 7
im. Leona Kruczkowskiego w Olsztynie

Niepodległość

Dzwonki

  1. 7:30 – 8:15
  2. 8:20 – 9:05
  3. 9:15 – 10:00
  4. 10:10 – 10:55
  5. 11:05 – 11:50
  6. 12:05 – 12:50
  7. 13:05 – 13:50
  8. 14:00 – 14:45
  9. 14:50 – 15:35
  10. 15:40 – 16:25
SZKOŁA PRZYJAZNA OSOBOM NIEWIDOMYM
stat4u

Nauczyciele

ROK SZKOLNY 2018/2019

Imię i nazwiskoNauczany przedmiotWych.
Ambroziak Izabelareligia
Andrzejewska Małgorzataplastyka / muzyka
Andrzejuk JolantamatematykaVII a
Ankiewicz Dorotaświetlica
Babińska Izabelapsycholog
Bartczak Alicjaedukacja wczesnoszkolna II a
Bartkiewicz Andrzejwychowanie fizyczneIV ż
Bartnikowska Joannajęzyk niemiecki
Brzezińska Joannajęzyk angielskiVIII c
Czerwińska Wioletta język angielski VI a
Czudek Piotrterapia pedagogiczna, nauczyciel współorganizujący
Dąbrowska Dorotaedukacja wczesnoszkolna I d
Dera Małgorzatabiologia / chemia
Dębowska Wiolettajęzyk angielski
Dziczek Agnieszkaplastyka / muzykaIV a
Glazer Edytanauczyciel współorganizujący
Grzemska Annawychowanie fizyczne / świetlica
Grudzień Agnieszkaświetlica
Gwiazda Dianahistoria / wos
Gwiazda Kolpy Magdalenajęzyk angielski
Izdebska BarbarahistoriaVIII b
Jachimczyk Monikanauczyciel współorganizujący
Jankowski Adamżeglarstwo
Jaskulski Rafałżeglarstwo
Kajda Agnieszkanauczyciel współorganizujący
Kałuzińska Barbarapedagog
Kierońska Jolantaedukacja wczesnoszkolnaIII a
Korendo - Połoczańska Mariapedagog
Krakowiak Justynabiblioteka
Krom Katarzynajęzyk angielski
Leleń - Horoch Małgorzatajęzyk polski
Lotarska-Furgał Elżbietaedukacja wczesnoszkolna I b
Łopieńska-Andrejczyk Iwonaedukacja wczesnoszkolnaI c
Mazuro Karolwychowanie fizyczneVIII a
Nalewajek Mariuszżeglarstwo
Niska Monikadoradztwo zawodowe / wychowanie do życia w rodzinie
Okulewicz Elżbietareligia
Olender Ewajęzyk polski
Osiecka Małgorzataświetlica
Pajdak Justynaświetlica
Ponieczyński Arturżeglarstwo
Procyk Kamilaświetlica
Rejzner Judytaświetlica
Rockaja Karolinanauczyciel współorganizujący
Rybicki Łukaszinformatyka
Rydel Sabinamatematyka / fizykaIV b
Sawicka Annaterapia pedagogiczna
Sierkutowicz Lenaprzyroda
Skibińska Marzenawychowanie fizyczneV b
Skuratko Arturżeglarstwo
Sofij Piotrreligia
Stepanik Annajęzyk polskiVI ż
Szymańska Kingalogopeda
Warnel BożenamatematykaVII b
Wasilewska Izabelaprzyroda / geografia / etykaV ż
Wasilewska Mariaedukacja wczesnoszkolnaII b
Wencel Katarzynaedukacja wczesnoszkolnaII c
Wódkiewicz IzabelamatematykaV a
Zaborska Łucjatechnika / informatykaVI b
Zabuska Dorotaterapia pedagogiczna
Zacharowska – Puszkar Małgorzataedukacja wczesnoszkolnaIII b
Zawadzka Anetarewalidacja
Zielińska Katarzynajęzyk polskiIV c
Zimmermann Beataedukacja wczesnoszkolna I a
Żukowska Marzenawychowanie fizyczne V c