Dostępne są już nowe plany lekcji.

Nowe wzory legitymacji szkolnych

- 23 stycznia 2015 -

W związku z wprowadzeniem nowych wzorów legitymacji szkolnych i wymogiem wpisania do nich numeru PESEL ucznia, prosimy o dostarczenie dotychczasowych legitymacji celem wpisania ww. numeru.

Harmonogram zajęć na zimowisku

- 23 stycznia 2015 -

Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem zajęć zimowiska, które odbędzie się w naszej szkole w dniach 26 – 30 stycznia 2015 r.

W świetlicy szkolnej dzieci spędzają czas miło i beztrosko, rozwijają swoje pasje, ale również zamieniają się w artystów. Lubimy tworzyć ciekawe i pomysłowe prace plastyczne, które wysyłamy na międzyszkolne konkursy. Wyniki konkursów oraz nagrodzonych laureatów poznaliśmy na świątecznym spotkaniu jasełkowym.

Upominki dla Seniorów

- 30 stycznia 2015 -

Dzieci ze świetlicy chętnie i z dużym zaangażowaniem przygotowują upominki i kartki świąteczne dla seniorów z Domu Pomocy Społecznej. Dnia 18 grudnia, tuż przed świętami Bożego Narodzenia, odwiedzili pensjonariuszy uczniowie klasy 3b, którzy przygotowali montaż słowno – muzyczny pod kierunkiem swojej wychowawczyni. Na spotkaniu dzieci wręczyły przygotowane na Małym Plastyku aniołki i złożyły mieszkańcom i pracownikom ośrodka życzenia świąteczne i noworoczne. Wspólne kolędowanie przybliżyło wszystkich do zbliżających się świąt.

Jedz kolorowo, żyj zdrowo – Pomarańczowy dzień

Dzień 30 września 2014 r. w naszej świetlicy był dniem pomarańczowym. To pierwszy dzień w ramach akcji promującej zdrowe odżywianie pod hasłem
“Kolorowe Dni”.

W czasie pomarańczowego dnia uczniowie i nauczyciele ubrani w “marchewkowe kolory” nie tylko świetnie się bawili,
ale także zapoczątkowali modę na zdrowe odżywianie. Świetliczaki wzbogaciły swoją wiedzę na temat korzyści płynących
z codziennego spożywania “pomarańczowych” owoców i warzyw. Były zabawy muzyczno-rytmiczne, zawody sportowe
z pomarańczowymi rekwizytami oraz degustacja witaminowych bohaterów- marchewek, pomarańczy i moreli.
Dzień był pełen niespodzianek i humoru.

Bierzcie narty, łyżwy i saneczki

- 29 stycznia 2015 -

DSC01901

Ustawmy się rzędem!
Chodźmy na góreczki!

Bezpieczne ferie.

- 28 stycznia 2015 -

ferie2014 (5)

W piątek 23.01.2015 klasa 5b przedstawiła wszystkim klasom 4, 5 i 6  “Wiadomości feryjne”.

19. 01. 2015 w sali gimnastycznej odbyło się niecodzienne spotkanie, w którym uczestniczyło wielu wspaniałych gości ,

Na ostatnich lekcjach  języka polskiego w  I półroczu  uczniowie klasy 6c wcielili się w role twórców  teatru kukiełkowego. Sami napisali scenariusz  przedstawienia pt. “Adam i Ewa”, opracowali scenografię oraz  wykonali kukiełki.

Kiedy za oknem śnieg i mróz, z przyjemnością oglądamy zdjęcia wypełnione ciepłymi kolorami jesieni. Zatrzymane w kadrze czerwienie, pomarańcze i odcienie brązu można było podziwiać podczas szkolnej wystawy fotograficznej zorganizowanej z okazji  IV SZKOLNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO pt. „Szelest jesieni”.